پرپشت شدن موها,پرپشت شدن موی سر,مراقبت از موی سر

 

محکم‌تـریـن و ضـخـیـم‌تـریـن، از ریـشـه تـا نـوک. ایـن اسـت تـفـاوت #PanteneHair!

موهای خود را با Pantene Pro-V، محصول جدید برند جهانی پیشرو در مراقبت از موی سر آشنا کنید. این محصول، موهای شما را ظرف 14 روز محکم‌تر و پرپُشت‌تر می‌کند! 

 

 همه می‌دانند که خانم‌ها همیشه سعی دارند موهای خود را با انواعی از تغییرات و ترفندها، به تصویر کامل و رؤیایی که از مو در ذهن دارند، نزدیک کنند. اکثر خانم های ایرانی موهایی بلند تر از حد شانه خود دارند که معمولاً این امر باعث می شود تا موها نازکتر و نوک آنها شکننده‌تر گشته و درنتیجه از استاندارد طلایی فاصله بگیرند. «پن تین» در صدد حل این مشکل برآمد، و پس از صدها ساعت تحقیق و بررسی در آزمایشگاه‌های خود، به فرمولاسیونی رسید که ظرف تنها 14 روز، موها را از ریشه تا نوک، محکم‌تر و پر پشت‌تر می‌کند. بسیاری از شخصیت‌های مشهور پس از استفاده از این محصول، با دیدن تفاوت #Pantenehair به وجد آمده‌اند. “دیالا مککی” چهره‌ی  تلویزیونی و مدل تراز اول لباس می‌گوید: #Pantenehair  در صنعت ما تبدیل به یک گرایش شده است. می‌توان گفت این همان استاندار طلایی است که خانم‌ها آرزوی رسیدن به آن را دارند؛ یعنی محکم‌ترین و پر پشت‌ترین موها، صرف نظر از میزان کوتاهی یا بلندی آنها. 

 

وجود موهای ضعیف و نازک، بیشتر از هر عامل دیگری، جلوه زیبایی شما را کم‌رنگ می‌کند. تا امروز، داشتن موهایی که از ریشه تا نوک آن قوی و سالم باشد،  برای برخی خانم‌ها رؤیا بوده است. افرادی که به دلایلی همچون حضور در جشن‌ها و رویدادها دائماً مجبورند موهای خود را بیارایند، به موهای خود آسیب می‌رسانند. در این حالت، موها تحت فشار قرار می‌گیرند، به مرور زمان، سلامت خود را از دست داده و ضخامت آنها کاهش می‌یابد. بدین ترتیب پس از مدتی زیبایی طبیعی خود را از دست می‌دهند.

 

اما نگران نباشید، چراکه انتظارها به پایان رسیده و رؤیای #Pantenehair به واقعیت پیوسته است. «پن تین» با استفاده از Pro-Vitamin به فرمولاسیونی رسیده که موها را از طریق نفوذ به قسمت داخلی ساقه‌ی مو  ترمیم می‌کند. این محصول یک رژیم کامل است و موها را – به هر اندازه که باشند – از ریشه تا نوک، محکم‌تر و ضخیم‌تر، و در یک کلام سالم‌تر می‌کند. هم اکنون محصولات پن تین برای تمامی خانم های ایرانی که شایسته داشتن موهایی محکم‌تر و پر پشت‌تر در 14 روز هستند، در دسترس قرار دارد. 

 

موهای محکم‌تر و ضخیم‌تر، از ریشه تا نوک، تنها در 14 روز! 

دکتر “جنی تامس” دانشمند ارشد «پن‌تین» می‌گوید: « با فرمولاسیون منحصر به‌فرد “پن تین” که حاوی  Pro-Vitamin است، مصرف کنندگان به سرعت به نتیجه‌ی دلخواهشان می‌رسند؛ چرا که این محصول به گونه‌ای فرموله شده است که موها در نقاطی که بیشترین نیاز به بازسازی را دارند، ترمیم شوند. به کمک این فرمولاسیون، ترمیم موها در نقاط حساس و شکننده که عامل اصلی

 و ریزش مو هستند، انجام می‌گیرد و در نتیجه موها از ریشه تا نوک، محکم‌تر و ضخیم‌تر می‌گردند». 

 

میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات به صفحات پن تین در شبکه های مجازی مراجعه نمایید. 

اینستاگرام: https://www.instagram.com/panteneiran/

تلگرام: t.me/panteneiran