موگه

برتریهای موگه

مشاوره رایگان در فضایی کاملا آرام و مطمئن

صداقت ما منافع ماست.

انتخاب شما افتخار ماست. ازاینکه ما را انتخاب کردید به خود می بالیم.

انستیتو موگه با توجه به امکانات وسیعی که در جهت تهیه انواع سیستمهای مورد نیاز مراجعین با هر سطح ریزش مو دارد می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. موهای طبیعی به صورت تار به تار بدون عمل جراحی توسط متخصصین مجرب و با سابقه روی پوست سرشماترمیم می شود. این موها از نظر جنس،رنگ، تراکم دقیقا با موهای خود شما هماهنگ و یکسان خواهد بود.پس از ترمیم شما می توانید مثل سابق استحمام نمائید، به استخر بروید، به ورزش بپردازید.ازژل ، تافت ، وهر موادی که برای موهای شما مضر نباشد استفاده کرده و سشوار بزنید.موهای خود را به هر فرمی حالت بدهید. بطور کلی پس از ترمیم هیچ محدودیتی ایجاد نمی شود ،پوست سر کاملا”تنفس وتعرق می نماید.

room_moge1

روش hairline

از دیگری برتری های موگه روش hairline آن است (رستنگاه موها کاملا” طبیعی است ) این برای بیماران آلوپسی یا کسانی که بر اثر سوختگی بخشی از موهای خود را از دست داده اندنیز قابل اجراست. در روش ما ترمیم و زیبایی مو ، با هزینه بسیار کمتر و کاملا بهداشتی و بدون هیچگونه عارضه ای انجام خواهد شد و مهمترین امتیاز اینکه در هر زمان که پیشرفت های علمی روز در این مورد تغییر کند با این روش کاملا سازگار بوده و حتی قابل تغییر خواهد بود.

room_moge2

تفاوت روش موگه

تفاوت عمده سیستهای ترمیم با جراحی علاوه بر درد ،خونریزی،عوارض بیهوشی محدود بود ن تراکم موها،وریزش مجدد موها خواهد بود.ضمنا” قابل ذکر است که در جراحی hairline موکاملا” مشخص می باشد زیرا در جراحی موها از پشت سر گرافت یا پانچ شده ودر جلوی پیشانی کاشته می شود که این امر به دلیل ضخامت موهای پشت سربه هیچ عنوان حالت طبیعی نخواهد داشت .